Marmors – dabīgais akmens mājas interjerā un eksterjerā

marmors
Gray marble rock textured background

Marmors ir daudzveidīgs akmens ar krāsainu rakstu, tas ir viens no dabiskiem materiāliem, kas piemērots gan interjeram, gan eksterjeram. Marmora sastāvā ir dolomīta un citu minerālu maisījums, kas piešķir tam dažādu toņu iespējas. Marmors bieži tiek izmantots ne tikai grīdām, bet arī sienas apdares darbiem, virtuves plauktiem, grīdām un citviet. Marmors ir pazīstams ar savu eleganto izskatu un ilgmūžību. 

Lai pilnībā izprastu marmora potenciālo pielietojumu apdarē, var ņemt vērā šos faktorus:

  • Marmors ir ideāls materiāls darba virsmu izveidei virtuvēs vai vannas istabas iekštelpu apdarē
  • Tā ir lieliska izvēle arhitektūras projektiem un fasādēm
  • Marmora dažādais krāsu spektrs ļauj radīt daudzveidīgas dizaina iespējas
  • Ir pieejams arī mazāk populārs dzeltenais marmors, kas piešķir siltu un ekskluzīvu atmosfēru.

Marmors ir viens no izturīgākajiem materiāliem, taču tas prasa regulāru kopšanu. Lai saglabātu tā skaistumu un ilgtspēju, ieteicams lietot īpašus tīrīšanas līdzekļus un izvairīties no skrāpējošiem, asiem priekšmetiem.

Marmora pielietojums virtuvē un vannas istabā

Marmora plaukti virtuvē sniedz eleganci un augstvērtīgu izskatu. Tas piešķir telpai elegantu stilu un pievilcību. Vienkāršs marmora plaukts var radīt ievērojamu ietekmi uz kopējo virtuves dizainu.

Vannas istabā marmoru var izmantot gan grīdas segumam, gan sienām. Marmora flīzes vai dekoratīvie akmens elementi piešķir vannas istabai ekskluzivitāti un greznību.

Marmora dizains rada stilu un luksusa sajūtu telpai. Tas ir klasisks materiāls, kas vienmēr būs moderns un aktuāls. Neatkarīgi no telpas lieluma vai stila, marmors spēj padarīt to par vietu ar izcilu estētiku.

Tie ir tikai daži piemēri, kur marmors var tikt izmantots apdarē virtuvē un vannas istabā. Šis dabiskais materiāls piedod ne tikai vizualo pievilcību, bet arī ilgmūžību un vieglu uzturēšanu.

Ja meklējat veidu, kā piešķirt virtuvei vai vannas istabai eleganci un stilu, marmora pielietojums ir lielisks risinājums. Tas nodrošina augstvērtīgu dizainu, kas priecēs jūsu acis un radīs sajūtu, ka atrodaties ekskluzīvā vidē.

Pilsakmens.lv ir ģimenes uzņemums, kurš sāka darboties 2011. gadā, uzņēmumā strādā pieredzējuši speciālisti, kuri savā arodā pavadījuši jau 25 gadus. 

Pilsakmens ir nepātrauktā kustībā un dinamikā, lai piedāvātu saviem klientiem tikai pašu labāko. Visu laiku notiek investēšana akmens apstrādei nepieciešamo iekārtu iegādei, lai spētu palikt savas jomas līderi visās Baltijas valstīs. Neskatoties uz to, ka akmens plākšņu piedāvājums ir liels, tas regulāri tiek atjaunots un papildināts.

Uzņēmums Pilsakmens atrodas Salaspilī, Zemeņu ielā 13. Strādājam un dabīgo akmeni pārdodam katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00. Tiekamies mūsu ražotnē, lai saskaņotu plānus un idejas, kuras kopīgi realizēsim un piepildīsim Jūsu sapņus.