KURŠ IR LABĀKAIS MATU ŽĀVĒTĀJS UN KĀPĒC TAS IR DYSON?

Matu žāvētāji ir viena no ikdienas skaistumkopšanas ierīcēm, kas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas matu skaistuma rituālu sastāvdaļu. Izvēloties pareizo matu žāvētāju, jūs varat sasniegt ne tikai vēlamos matu skaistumkopšanas rezultātus, bet arī uzlabot ikdienas ērtības, kas saistās ar matu žāvēšanas, veidošanas un labas matu veselības uzturēšanas pasākumiem. Uzskaitīsim svarīgākās funkcijas, kas jāņem vērā, izvēloties matu žāvētāju jeb matu fēnu.

Matu žāvēšanas temperatūras iestatījumi

Šī funkcija ir viena no svarīgākajām, jo labi matu žāvētāji ir aprīkoti ar žāvēšanas temperatūras regulāciju. Plānu un sausu matu žāvēšanai eksperti iesaka izmantot vēsāku režīmu, bet biezāku matu žāvēšanai – siltāku žāvēšanas temperatūru. Šī funkcija ir iestrādāta vienā no populārākā zīmola – Dyson matu fēnos.

Ja matu žāvētājam jeb matu fēnam komplektācijā ir uzgaļi, tos var izmantot dažādu frizūru veidošanai, kā arī vienkārši izžāvēt matus ar apjomu veicinošu matu fēna uzgali.

Tāpat kā dažādām sadzīves ierīcēm arī matu žāvētāji ir ar dažādiem trokšņu līmeņiem. Kluss matu žāvētājs vienmēr ir priekšrocība, jo var matus netraucēti izžāvēt arī tad, kad citi ir devušies pie miera vai vēl nav pamodušies. Skaļš matu žāvētājs var radīt diskomfortu un dzirdes kairinājumu, jo īpaši, ja to izmantojat ik dienu. Šeit daži padomi, ko ņemt vērā pirms pirkuma veikšanas:

  • salīdziniet dažādu ražotāju matu žāvētāja modeļus, salīdzinot to norādīto trokšņu līmeni. Aprakstā tas būs norādīts decibelu līmenī;
  • atsauksmes no citiem pircējiem par izvēlēto produktu ir zelta vērtē. Tās var sniegt labu priekšstatu par matu žāvētāja trokšņa līmeni tā reālajos lietošanas apstākļos.

Ļoti būtiski ir pievērst uzmanību garantijai un pašam zīmolam. Uzticieties pārbaudītām vērtībām, kas nepieviļ, izvēlieties matu žāvētāju no uzticama zīmola, kas paredz gan preces garantiju, gan arī tās kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku. 

Lai noskaidrotu izvēlētās preces kvalitāti, var palasīt klientu atsauksmes vai meklēt informāciju internetā, apzinot citu pircēju pieredzi un preces kvalitātes atbilstību cenai. Tas ir vēl viens aspekts, ko lielākoties ņem vērā par vienu no galvenajiem preces iegādāšanā. Paredzot sava budžeta amplitūdu, izvēlies labāko no iespējamā. 

Nereti izvēlētā prece, kas ir piemērota pēc citām funkcijām, ir dārgāka par atvēlēto budžetu, bet tai pat laikā ir vērts ieguldīt ilgtspēlējošā precē. Ieguldiet labā, ērtā un uzticamā matu žāvētājā, kas atbilst prasībām un vajadzībām, bet nepārmaksājiet par tām žāvētāja funkcijām, kas nav nepieciešamas.

Šobrīd viens no uzticamākajiem matu žāvētājiem/fēniem, kas ieguvis lielu popularitāti, ir jau iepriekš pieminētā zīmola Dyson fēns. Tie, kas ir pamēģinājuši, atzīst, ka matu žāvēšana ar Dyson fēnu paveras pilnīgi citā līmenī. Veidot cirtas, žāvēt matus saudzīgā temperatūras režīmā, taisnot spurainus u.c. iespējas bez matu bojāšanas un kaitējuma to veselībai. Dyson fēna sukās un cilindriskajos uzgaļos, kas paredzēti loku veidošanai, tiek izmantota aerodinamiskā parādība jeb Koandas efekts. Aerodinamika saista matus pie ierīces virsmas, virzot gaisa plūsmu gar šķipsnām un iegūstot rezultātu kā tikko pēc friziera apmeklējuma.

Divi ne mazāk svarīgi faktori ir matu žāvētāja svars un vada garums. Vieglāks žāvētājs būs ērtāk lietojams, jo roka nenogurs, savukārt vada garums ir būtisks, ņemot vērā telpas, kurā klasiski notiek skaistuma procedūras, iekārtojumu, elektrības pieslēguma vietas un to attālumu līdz spogulim.

Matu žāvētājs ir pietiekami daudz izmantota ierīce, lai izvēlētos tomēr kvalitatīva un uzticama zīmola modeļus. Lēmums var ietekmēt arī matu veselību un to izskatu, tāpēc pievērsiet uzmanību iepriekš uzskaitītajiem kritērijiem, lai vēlāk nav jāiegulda papildu līdzekļi matu veselības atjaunošanai.

Interneta veikalā 220.lv pieejami šī zīmola dažādie matu fēnu modeļi, kas paredzēti noteiktam mērķis. Ar Dyson fēnu Airwrap var veidot gludas, skaistas un fiksētas matu lokas dažādos to apjomos. Supersonic fēns ir klasiskais matu žāvētājs, bet ar inovatīviem uzgaļiem, kas gan žāvē, gan arī veido vienlaikus, nebojājot matu struktūru un neatstājot ietekmi uz to veselību un izskatu.